Mapa_baner 2
Dla sieci_baner2
Dla sieci-prawa

Strategicznym celem naszej działalności jest stworzenie silnej Grupy kapitałowej, która posiada w swoim portfelu spółki prowadzące działalność w najlepiej rokujących sektorach handlu w Polsce.

Jesteśmy aktywnym graczem na rynku handlu detalicznego. Dzięki nieustannym analizom trendów wkraczamy w najbardziej pożądane przez konsumentów kanały dystrybucji.

Akwizycja

Ciągle analizujemy rynek handlu w poszukiwaniu perspektywicznych podmiotów. Akwizycja spółek o stabilnej pozycji i rozpoznawalnej marce pozwala na budowanie solidnej podstawy rozwoju w najpopularniejszych sektorach handlowych w kraju:

  • E-commerce - MERLIN
    Liczba sklepów internetowych w Polsce stale rośnie, zwiększając udział zakupów dokonywanych on-line w ogólnej wielkości sprzedaży. Merlin.pl od lat znajduje się w czołówce sklepów o największej liczbie transakcji realizowanych wysyłkowo. Może pochwalić się ofertą blisko 320 tysięcy produktów, ponad 2 milionami zarejestrowanych klientów oraz prawie 150 tysiącami realizowanych zamówień miesięcznie. Merlin.pl jest jednym z najstarszych polskich sklepów internetowych, mających w asortymencie książki, zabawki, elektronikę użytkową, drobne RTV i AGD, kosmetyki, odzież oraz artykuły sportowe. Dla Grupy Czerwona Torebka pozyskanie Merlin.pl, silnej i rozpoznawalnej marki w branży e-commerce, oznacza istotne zwiększenie perspektyw rozwoju. Merlin.pl został włączony do Grupy w maju 2013 r.